Firma nasza istnieje na rynku od 1991 roku i od początku swojej działalnosci koncentrowała się na rynku oświetleniowym. Nasze głowne źródło dostawców to producenci hiszpański i włoscy , uzupełnione o producentów z Polski oraz innych krajów.

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną kloszy i akcesoriów do lamp. Istnieje możliwość wysłania towaru kurierem. Aby złożyć zamówienie detaliczne prosimy o przeslanie go na adres : marzena@jbt.pl wraz danymi do wysyłki oraz numerem telefonu. Zwrotnie wyślemy pro-formę , po opłaceniu której przez klienta, towar zostanie wysłany.

NASZA OFERTA

-klosze tradycyjne pod oprawkę E14 i E27
-klosze gwintowane pod oprawkę E14
-klosze halogenowe pod oprawkę G4, klosze gwitowane pod oprawkę G9
-odlewy, wytłoczki, taśmy i rury mosiężne firmy Base Quatro Group© jako wyłączny importer
-wytłoczki stalowe
-wykończone odlewy znalowe
-przeguby,nyple,nakrętki,oprawki,sprężyny,podkładki itp.

NASZA PRODUKCJA

Jesteśmy również producentem stylowego oświetlenia mosiężnego. W naszej ofercie posiadamy zarówno oryginalne hiszpańskie rozwiązania stylistyczne jak również własne modele. Szeroki asortyment kloszy importowanych przez naszą firmę z Hiszpanii i Włoch pozwala na dostosowywanie produktów do indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.stylowelampy.pl

NASZ SKLEP

Zapraszamy do naszego salonu oświetleniowych w którym prezentujemy oprawy stylowe oraz nowoczesne wiodących producentów polskich i zagranicznych m.in.

EGLO, ELMARCO, FALKO, FOZZ, ICARO, ILLUMINACIONE 2000, ITALUX, KANDELA, KUTEK, LA CREU, LINEA LIGHT, LUMINA, MARKSLOJD, MASSIVE, MODERN&CLASSIC, RAMKO, SATURN LUCE, SOMPEX, STUDIO FORMA...